Program premiowy
nowej generacji

Definicja usługi Socap Token

Socap – usługa będąca programem komputerowym stanowiąca smart kontrakt (ang. smart contract, inaczej: inteligentny kontrakt, inteligentna umowa) wykorzystujący technologie BNB Smart Chain, która jest protokołem przeznaczonym do cyfrowych umów, ich automatycznej weryfikacji, egzekwowania negocjacji lub dokumentowaniu prawnie istotnych zdarzeń zgodnie z warunkami tychże umów, oparty na technologii ERC-20, dzięki której poprzez zakodowane w nim warunki, posiada wskazane funkcjonalności.

Rozporządzenie ministra pracy i polityki socjalnej
z dnia 18 grudnia 1998 roku.

§ 2
pkt 26

Korzyści materialne wynikające z układów zbiorowych pracy, regulaminów wynagradzania lub przepisów o wynagradzaniu, a polegające na uprawnieniu do zakupu po cenach niższych niż detaliczne niektórych artykułów, przedmiotów lub usług oraz korzystaniu z bezpłatnych lub częściowo odpłatnych przejazdów środkami lokomocji.

Usługa SoCap Token to nie Kryptowaluta

Opinie biegłych sądowych

mgr Maciej Bafia

Informatyka Śledcza Piotr Wichrań

dr Ryszard Nizik

Co mówią media o SoCap Bonus

Opinie

Klienci o nas

Karolina Mirek
Karolina MirekPracodawca
Read More
Współpraca układa się pomyślnie od okresu testowego. Jedno z najlepszych narzędzi na rynku. Zdecydowanie polecam!
Grzegorz Walus
Grzegorz WalusPracownik
Read More
Mogę polecić. Szybkie założenie konta, która nawet laikowi nie sprawia problemów. Proste i przyjemne warunki, miła obsługa. Realizuje różne zakupy korzystając z bonusu. W razie pytań obsługa sprawnie odpowiada.
Marek Cichocki
Marek CichockiPracodawca
Read More
Zdecydowanie firma warta polecenia! Na wysokim poziomie obsługa przez pracowników. Potrafią doradzić i widać, że znają się na rzeczy, a przede wszystkim są profesjonalni i uprzejmi.
Sylwia Piecowska
Sylwia PiecowskaPracownik
Read More
Współpracujemy już dłuższy czas i widać efekty. Firma profesjonalna, z ciekawym podejściem do klienta i bardzo kreatywna, a to w tej branży bardzo sie przydaje.
Previous
Next

Trzymaj, wysyłaj i otrzymuj swoje tokeny !

Kontroluj wpływy i wydatki

Otrzymuj nagrody